One potrzebują facetów i seksu!

codziennie nowe ogłoszenia samotnych pań w każdym wieku

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zmienić mój pseudonim? Nie, to jest niemożliwe. W tym celu należy utworzyć nowe konto z nowym pseudonimem. Jeśli posiadasz już abonament nie należy pobierać nowego, wystraczy jedynie utworzyć nowy profil i przenieść swój abonament.

Mój abonament jest prawidłowo wstrzymany? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do automatycznego odnawiania subskrypcji, możesz to sprawdzić z twojego profilu: -kliknij na « konto » -Obszar użytkownika Moja subskrypcja W tym miejscu, jeśli twój abonament został pomyślnie wstrzymany, powinna się pojawić "data końca ważności twojego abonamentu". Natomiast jeśli widzisz "datę odnowienia", oznacza to, że Twoje konto nie został prawidłowo wstrzymane! W tym przypadku, należy powtórzyć procedurę. Wyślemy email z potwierdzeniem subskrypcji.

Mam problem z moją subskrypcjąPrzepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane przez problem z abonamentem ! Jeśli płatność została zaakceptowana, ale abonament nie jest aktywny na naszej stronie, lub jeśli płatność została ściągnięta kilka razy za ten sam abonament: Prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy podając właśnie problem, i udzielając nam jak najwięcej informacji, tak aby ten problem mógł być rozwiązany w jaknajszybciej.

Rozmowa olineAby nie tracić czasu i natychmiast otrzymywać wiadomości, możesz rozmawiać na żywo z wszystkimi użytkownikami portalu (bezpłatne tylko dla kobiet, za wyjątkiem kobiet szukących kobiet lub pary)

Jak usunąć swój profil? Jeśli chcesz usunąć swój profil, postępuj następująco:
- Przejdź do "moje konto"
- Obszar użytkownika
- Kliknij na "Moja rejestracja"
- Kliknij na "Usuń"
WAŻNE: Aby usunąć swój profil na stronie, należy najpierw anulować subskrypcję

Nie otrzymałem maila z potwierdzeniem subskrypcji Sprawdź czy nasze mail nie trafiły automatycznie do "spam" lub "niepożądanych"?

Jak zaktualizować Flash Player? W przypadku jakichkolwiek problemów z Flash Player przejdź do Centrum pobierania Macromedia : kliknij tutaj

Jak zaktualizować przeglądarkę internetową? Aby dokonać aktualizacji przeglądarki Internet Explorer kliknij tutaj. Jeśli używasz przeglądarki Firefox aktualizacje są automatyczne.

Nie chcę więcej otrzymywać powiadomień na ekranie! Idź do następnie odhacz zaznaczone pola usytułowane pod "Kiedy jesteś połączony " Pamiętaj, że nie jest możliwe, zablokować lub nawet usunąć z historii powiadomienia wyświetlane po lewej stronie twojego profilu.

Mój problem nie został rozwiązany. Chciałbym się skontaktować z działem obsługi klienta.